Ataata RNF14FTD3K32Stackpole Electronics Inc Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga Tata mo nga Taipitopito Hua.
He tohutohu mahana
Ko te utu whakamutunga kei raro i te hua uiui
Ko te wa whakautu ko te 12-24 haora, ka tukuna e matou he whakautu tika ki a koe
RNF14FTD3K32
Utu utu
48692 pcs Stock
Kei te hiahia koe ki te utu pai ake?
Tena koa kia uiui, ka whakautu wawe matou.
Kaihanga waahanga : RNF14FTD3K32
RoHs Tūnga :
Kaihanga / Waitohu : Stackpole Electronics, Inc.
Waehere Stock : 48692 pcs Stock
Whakaahuatanga : RES 3.32K OHM 1% 1/4W AXIAL
Tuhinga mai i : Hong Kong
Te Ara Tuhi : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Tono TonoTena koa whakaoti i nga mara e hiahiatia ana me to korero whakapā.Click " Tukuna he tono "
Part No.
Maha
Ingoa Kamupene:
Ingoa Whakapā:
Tou Email:
Waea:
Karere:
Momo kamupene:
Tukuna tono
  • Manatoko:
  • Tukuna tono
Part No. RNF14FTD3K32
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 48692 pcs
Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Rahi / Rahi 0.093' Dia x 0.250' L (2.35mm x 6.35mm)
Raupapa RNF
Tuhinga 3.32 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Paa / Case Axial
Pūhera Tape & Reel (TR)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C