Ataata RMCF0201FT61R9Stackpole Electronics Inc Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga Tata mo nga Taipitopito Hua.
He tohutohu mahana
Ko te utu whakamutunga kei raro i te hua uiui
Ko te wa whakautu ko te 12-24 haora, ka tukuna e matou he whakautu tika ki a koe
RMCF0201FT61R9
Utu utu
Kei te hiahia koe ki te utu pai ake?
Tena koa kia uiui, ka whakautu wawe matou.
Kaihanga waahanga : RMCF0201FT61R9
RoHs Tūnga :
Kaihanga / Waitohu : Stackpole Electronics, Inc.
Waehere Stock : -
Whakaahuatanga : RES 61.9 OHM 1% 1/20W 0201
Tuhinga mai i : Hong Kong
Ngā Rauemi : RMCF0201FT61R9(1).pdfRMCF0201FT61R9(2).pdfRMCF0201FT61R9(3).pdfRMCF0201FT61R9(4).pdf
Te Ara Tuhi : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Tono TonoTena koa whakaoti i nga mara e hiahiatia ana me to korero whakapā.Click " Tukuna he tono "
Part No.
Maha
Ingoa Kamupene:
Ingoa Whakapā:
Tou Email:
Waea:
Karere:
Momo kamupene:
Tukuna tono
  • Manatoko:
  • Tukuna tono
Part No. RMCF0201FT61R9
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea I roto i te taonga
Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0201
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Raupapa RMCF
Tuhinga 61.9 Ohms
Ratonga AEC-Q200
Mana (Watts) 0.05W, 1/20W
Paa / Case 0201 (0603 Metric)
Pūhera Tape & Reel (TR)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.011" (0.28mm)