Ataata SCRH124B-560Signal Transformer Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga Tata mo nga Taipitopito Hua.
He tohutohu mahana
Ko te utu whakamutunga kei raro i te hua uiui
Ko te wa whakautu ko te 12-24 haora, ka tukuna e matou he whakautu tika ki a koe
SCRH124B-560
Utu utu
Kei te hiahia koe ki te utu pai ake?
Tena koa kia uiui, ka whakautu wawe matou.
Kaihanga waahanga : SCRH124B-560
RoHs Tūnga :
Kaihanga / Waitohu : Signal Transformer
Waehere Stock : -
Whakaahuatanga : FIXED IND 56UH 1.77A 190MOHM SMD
Tuhinga mai i : Hong Kong
Ngā Rauemi : SCRH124B-560(1).pdfSCRH124B-560(2).pdfSCRH124B-560(3).pdf
Te Ara Tuhi : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Tono TonoTena koa whakaoti i nga mara e hiahiatia ana me to korero whakapā.Click " Tukuna he tono "
Part No.
Maha
Ingoa Kamupene:
Ingoa Whakapā:
Tou Email:
Waea:
Karere:
Momo kamupene:
Tukuna tono
  • Manatoko:
  • Tukuna tono
Part No. SCRH124B-560
Kaihanga Signal Transformer
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea I roto i te taonga
Momo -
Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Te whakangungu Shielded
Raupapa SCRH124B
Ratonga -
Q @ Freq -
Paa / Case Nonstandard
Pūhera Tape & Reel (TR)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount
Rauemi - Kore -
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100 kHz
Inangarangi 56 µH
Teitei - Tae (Max) 0.189" (4.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
DC Resistance (DCR) 190mOhm Max
Whakatauranga o naianei (AMPS) 1.77 A
Nāianei - kōkiri (Isat) 1.8A