| Kaihanga waahanga : | ST72F324LJ4T6 | RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
|---|---|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | STMicroelectronics | Waehere Stock : | 350 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44LQFP | Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | ST72F324LJ4T6.pdf | Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | ST72F324LJ4T6 |
|---|---|
| Kaihanga | STMicroelectronics |
| Whakaahuatanga | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44LQFP |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 350 pcs |
| Ngā Rauemi | ST72F324LJ4T6.pdf |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | 2.85 V ~ 3.6 V |
| Tere | 8MHz |
| Raupapa | ST7 |
| Rahi RAM | 512 x 8 |
| Momo Momo Ratonga | FLASH |
| Rahi Motu Ratonga | 16KB (16K x 8) |
| Nga Papahanga Reo | POR, PWM, WDT |
| Packaging | Tray |
| Paa / Case | 44-LQFP |
| Oscillator Momo | Internal |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tau o I / O | 32 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Rae EEPROM | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | ST7 ST7 Microcontroller IC 8-Bit 8MHz 16KB (16K x 8) FLASH |
| Raraunga Raraunga | A/D 12x10b |
| Nui Rahi | 8-Bit |
| Te tukatuka Core | ST7 |
| Hononga | SCI, SPI |
| Tau Wae Tuakiri | ST72F324L |








IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32LQFP
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44LQFP
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44LQFP

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32LQFP
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32LQFP
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44LQFP
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44LQFP

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32LQFP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44LQFP