Tau Wae:SPC560C50L3C6E0X
- Rā: 2023/09/15
- Te roa: 10 hēkona
- Rahi ataata: 5.16 MB
- Ataata Ataata




| Kaihanga waahanga : | SPC564A80L7CFAR |
|---|---|
| RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Kaihanga / Waitohu : | STMicroelectronics |
| Waehere Stock : | 41750 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP |
| Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | SPC564A80L7CFAR.pdf |
| Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | SPC564A80L7CFAR |
|---|---|
| Kaihanga | STMicroelectronics |
| Whakaahuatanga | IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 41750 pcs |
| Ngā Rauemi | SPC564A80L7CFAR.pdf |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | FLASH |
| Raupapa | SPC56 |
| RoHS Tūnga | Tape & Reel (TR) |
| Te Whakaora Whakaora (trr) | 150MHz |
| E hiahia ana | DMA, POR, PWM, WDT |
| Momo Momo Ratonga | 4MB (4M x 8) |
| Rahi Motu Ratonga | CAN, EBI/EMI, LIN, SCI, SPI |
| Ko te poari | 176-LQFP |
| Ētahi Ingoa | 497-11621-2 |
| Oscillator Momo | A/D 34x12b |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Pūnaha Mahi | e200z4 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 23 Weeks |
| Waehanga Kaihanga | SPC564A80L7CFAR |
| Whakaahua nui | e200z4 SPC56 Microcontroller IC 32-Bit 150MHz 4MB (4M x 8) FLASH |
| Whakaahuatanga | IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP |
| Raraunga Raraunga SRAM | - |
| Raraunga Raraunga | 1.14 V ~ 1.32 V |
| Nui Rahi | 192K x 8 |
| Pūnaha Mana | Internal |
| Hononga | 32-Bit |
| Tau Whakatau | 118 |












IC MCU 32BIT 4MB FLASH 324BGA

IC MCU 32BIT 4MB FLASH 324BGA
KIT EVAL MINI MODULE SPC564
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP

IC MCU 32BIT 4MB FLASH 324BGA
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP

IC MCU 32BIT 4MB FLASH 324BGA
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP