160USC1500MEFC30X35
Utu utu
Kei te hiahia koe ki te utu pai ake?
Tena koa kia uiui, ka whakautu wawe matou.
Kaihanga waahanga : 160USC1500MEFC30X35
RoHs Tūnga : RoHS kore he ture
Kaihanga / Waitohu : Rubycon
Waehere Stock : -
Whakaahuatanga : CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP
Tuhinga mai i : Hong Kong
Ngā Rauemi : 160USC1500MEFC30X35.pdf
Te Ara Tuhi : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Tono TonoTena koa whakaoti i nga mara e hiahiatia ana me to korero whakapā.Click " Tukuna he tono "
Part No.
Maha
Ingoa Kamupene:
Ingoa Whakapā:
Tou Email:
Waea:
Karere:
Momo kamupene:
Tukuna tono
  • Manatoko:
  • Tukuna tono
Part No. 160USC1500MEFC30X35
Kaihanga Rubycon
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS kore he ture
He Rahinga Kei te wātea I roto i te taonga
Putanga - Kua tohua 160 V
Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 1.181' Dia (30.00mm)
Raupapa USC
Ripple Current @ Low Frequency 3.96 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.554 A @ 10 kHz
Ratonga -
Ko te poari Polar
Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Pūhera Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394' (10.00mm)
Teitei - Tae (Max) 1.457' (37.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Te kaha 1500 µF