| Kaihanga waahanga : | R5F5651CDDLC#20 | RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
|---|---|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | Renesas Electronics America | Waehere Stock : | 2383 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | 32BIT MCU RX651 1.5MB LGA177 -40 | Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | R5F5651CDDLC#20(1).pdfR5F5651CDDLC#20(2).pdf | Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | R5F5651CDDLC#20 |
|---|---|
| Kaihanga | Renesas Electronics America |
| Whakaahuatanga | 32BIT MCU RX651 1.5MB LGA177 -40 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 2383 pcs |
| Ngā Rauemi | R5F5651CDDLC#20(1).pdfR5F5651CDDLC#20(2).pdf |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 177-TFLGA (8x8) |
| Tere | 120MHz |
| Raupapa | RX651 |
| Rahi RAM | 640K x 8 |
| Momo Momo Ratonga | FLASH |
| Rahi Motu Ratonga | 1.5MB (1.5M x 8) |
| Nga Papahanga Reo | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Packaging | Tray |
| Paa / Case | 177-TFLGA |
| Oscillator Momo | Internal |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tau o I / O | 136 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 24 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Rae EEPROM | 32K x 8 |
| Whakaahuatanga Taipitopito | RXv2 RX651 Microcontroller IC 32-Bit 120MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 177-TFLGA (8x8) |
| Raraunga Raraunga | A/D 29x12b, D/A 2x12b |
| Nui Rahi | 32-Bit |
| Te tukatuka Core | RXv2 |
| Hononga | CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, LINbus, MMC/SD, QSPI, SCI, SPI, UART/USART, USB |








32BIT MCU RX651 1.5MB 64TFBGA -4
IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 64LFQFP

32BIT MCU RX651 1.5MB QFP176 -40
32BIT MCU RX651 1.5MB 176LFBGA -
32BIT MCU RX651 1.5MB LGA100 -40
IC MCU 32BIT 1.5MB FLSH 100LFQFP
32BIT MCU RX651 1.5MB LGA145 -40
IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 64LFQFP
IC MCU 32BIT 1.5MB FLSH 144LFQFP
32BIT MCU RX651 1.5MB QFP100 -40