Tau Wae:R5F100ACASP#50
- Rā: 2024/07/23
- Te roa: 10 hēkona
- Rahi ataata: 5.52 MB
- Ataata Ataata



| Kaihanga waahanga : | R5F101PHDFB#30 | RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
|---|---|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | Renesas Electronics America | Waehere Stock : | 5890 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC MCU 16BIT 192KB FLASH 100LQFP | Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | R5F101PHDFB#30(1).pdfR5F101PHDFB#30(2).pdf | Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | R5F101PHDFB#30 |
|---|---|
| Kaihanga | Renesas Electronics America |
| Whakaahuatanga | IC MCU 16BIT 192KB FLASH 100LQFP |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 5890 pcs |
| Ngā Rauemi | R5F101PHDFB#30(1).pdfR5F101PHDFB#30(2).pdf |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | 1.6 V ~ 5.5 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 100-LQFP (14x14) |
| Tere | 32MHz |
| Raupapa | RL78/G13 |
| Rahi RAM | 16K x 8 |
| Momo Momo Ratonga | FLASH |
| Rahi Motu Ratonga | 192KB (192K x 8) |
| Nga Papahanga Reo | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Packaging | Tray |
| Paa / Case | 100-LQFP |
| Oscillator Momo | Internal |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tau o I / O | 82 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Rae EEPROM | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | RL78 RL78/G13 Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) |
| Raraunga Raraunga | A/D 20x8/10b |
| Nui Rahi | 16-Bit |
| Te tukatuka Core | RL78 |
| Hononga | CSI, I²C, LINbus, UART/USART |
| Tau Wae Tuakiri | R5F101 |










IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100LQFP

IC MCU 16BIT 192KB FLASH 100LQFP

16BIT MCU RL78/G13 256K 100LQFP

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100LQFP

IC MCU 16BIT 192KB FLASH 100LQFP
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100LQFP

IC MCU 16BIT 192KB FLASH 100LQFP
IC MCU 16BIT 192KB FLASH 100LQFP
IC MCU 16BIT 192KB FLSH 100LFQFP
IC MCU 16BIT 192KB FLSH 100LFQFP