| Kaihanga waahanga : | FRX055-90F |
|---|---|
| RoHs Tūnga : | |
| Kaihanga / Waitohu : | RFE/Fuzetec |
| Waehere Stock : | 1000 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | RESETTABLE FUSE - PPTC RADIAL LE |
| Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | FRX055-90F.pdf |
| Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | FRX055-90F |
|---|---|
| Kaihanga | RFE/Fuzetec |
| Whakaahuatanga | RESETTABLE FUSE - PPTC RADIAL LE |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | |
| He Rahinga Kei te wātea | 1000 pcs |
| Ngā Rauemi | FRX055-90F.pdf |
| Momotuhi - Max | 72V (90V Int) |
| Momo | - |
| Te wa ki te haere | 10 s |
| Te matotoru (Max) | - |
| Rahi / Rahi | 0.382" Dia (9.70mm) |
| Raupapa | FRX90 |
| Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) | 1.5 Ohms |
| Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) | 400 mOhms |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | Radial, Disc |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | Through Hole |
| Te Whakahaere Arataki | 0.201" (5.10mm) |
| Teitei - Tae (Max) | 0.551" (14.00mm) |
| I teie nei - Te haere (Te) | 1.2 A |
| Anei - Max | 40 A |
| I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) | 550 mA |
| Tari Whakaaetanga | cUL, TUV, UL |







RESETTABLE FUSE - PPTC RADIAL LE
RESETTABLE FUSE - PPTC RADIAL LE
RESETTABLE FUSE - PPTC RADIAL LE
RESETTABLE FUSE - PPTC RADIAL LE
RESETTABLE FUSE - PPTC RADIAL LE
RESETTABLE FUSE - PPTC RADIAL LE
RESETTABLE FUSE - PPTC RADIAL LE
RESETTABLE FUSE - PPTC RADIAL LE
RESETTABLE FUSE - PPTC RADIAL LE
RESETTABLE FUSE - PPTC RADIAL LE