Tau Wae:S912XEP100W1MAG
- Rā: 2022/05/20
- Te roa: 10 hēkona
- Rahi ataata: 10.91 MB
- Ataata Ataata



| Kaihanga waahanga : | S912XET256BMAA |
|---|---|
| RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Kaihanga / Waitohu : | NXP Semiconductors / Freescale |
| Waehere Stock : | 400 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 80QFP |
| Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | S912XET256BMAA.pdf |
| Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | S912XET256BMAA |
|---|---|
| Kaihanga | NXP Semiconductors / Freescale |
| Whakaahuatanga | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 80QFP |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 400 pcs |
| Ngā Rauemi | S912XET256BMAA.pdf |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | 1.72 V ~ 5.5 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 80-QFP (14x14) |
| Tere | 50MHz |
| Raupapa | HCS12X |
| Rahi RAM | 16K x 8 |
| Momo Momo Ratonga | FLASH |
| Rahi Motu Ratonga | 256KB (256K x 8) |
| Nga Papahanga Reo | LVD, POR, PWM, WDT |
| Packaging | Tray |
| Paa / Case | 80-QFP |
| Ētahi Ingoa | 568-14126 935315433557 S912XET256BMAA-ND |
| Oscillator Momo | External |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Tau o I / O | 59 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Rae EEPROM | 4K x 8 |
| Whakaahuatanga Taipitopito | HCS12X HCS12X Microcontroller IC 16-Bit 50MHz 256KB (256K x 8) FLASH 80-QFP (14x14) |
| Raraunga Raraunga | A/D 8x12b |
| Nui Rahi | 16-Bit |
| Te tukatuka Core | HCS12X |
| Hononga | CANbus, EBI/EMI, I²C, IrDA, SCI, SPI |










MICROCONTROLLER, 16-BIT, HCS12 C
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 144LQFP
16-BIT MCU S12X CORE 256KB FLA
16-BIT MCU S12X CORE 256KB FLA
16-BIT MCU S12X CORE 256KB FLA
16-BIT MCU S12X CORE 256KB FLA
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 144LQFP
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 80QFP
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 144LQFP
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 80QFP