Tau Wae:S912XEP100W1MAG
- Rā: 2022/05/20
- Te roa: 10 hēkona
- Rahi ataata: 10.91 MB
- Ataata Ataata



| Kaihanga waahanga : | S912XEP768W1MAL | RoHs Tūnga : | |
|---|---|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | NXP Semiconductors / Freescale | Waehere Stock : | 650 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | 16-BIT MCU S12X CORE 768KB FLA | Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | S912XEP768W1MAL |
|---|---|
| Kaihanga | NXP Semiconductors / Freescale |
| Whakaahuatanga | 16-BIT MCU S12X CORE 768KB FLA |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | |
| He Rahinga Kei te wātea | 650 pcs |
| Ngā Rauemi | |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | 1.72 V ~ 5.5 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 112-LQFP (20x20) |
| Tere | 50MHz |
| Raupapa | HCS12X |
| Rahi RAM | 48K x 8 |
| Momo Momo Ratonga | FLASH |
| Rahi Motu Ratonga | 768KB (768K x 8) |
| Nga Papahanga Reo | LVD, POR, PWM, WDT |
| Packaging | Tray |
| Paa / Case | 112-LQFP |
| Ētahi Ingoa | 935318067557 |
| Oscillator Momo | External |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Tau o I / O | 91 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Rae EEPROM | 4K x 8 |
| Whakaahuatanga Taipitopito | HCS12X HCS12X Microcontroller IC 16-Bit 50MHz 768KB (768K x 8) FLASH 112-LQFP (20x20) |
| Raraunga Raraunga | A/D 16x12b |
| Nui Rahi | 16-Bit |
| Te tukatuka Core | HCS12X |
| Hononga | CANbus, EBI/EMI, I²C, IrDA, SCI, SPI |










IC MCU 16BIT 768KB FLASH 144LQFP
16-BIT MCU S12X CORE 384KB FLA
16-BIT MCU S12X CORE 384KB FLA
16-BIT MCU S12X CORE 384KB FLA
16-BIT MCU S12X CORE 768KB FLA
IC MCU 16BIT 384KB FLASH 112LQFP
16-BIT MCU S12X CORE 768KB FLA
16-BIT MCU S12X CORE 768KB FLA
16-BIT MCU S12X CORE 384KB FLA
16-BIT MCU S12X CORE 768KB FLA