| Kaihanga waahanga : | PCF52256CAG66 | RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
|---|---|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | NXP Semiconductors / Freescale | Waehere Stock : | 5079 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 144LQFP | Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | PCF52256CAG66.pdf | Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | PCF52256CAG66 |
|---|---|
| Kaihanga | NXP Semiconductors / Freescale |
| Whakaahuatanga | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 144LQFP |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 5079 pcs |
| Ngā Rauemi | PCF52256CAG66.pdf |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | 3 V ~ 3.6 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 144-LQFP (20x20) |
| Tere | 66MHz |
| Raupapa | MCF5225x |
| Rahi RAM | 64K x 8 |
| Momo Momo Ratonga | FLASH |
| Rahi Motu Ratonga | 256KB (256K x 8) |
| Nga Papahanga Reo | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Packaging | Tray |
| Paa / Case | 144-LQFP |
| Oscillator Momo | Internal |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tau o I / O | 96 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Rae EEPROM | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Coldfire V2 MCF5225x Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 256KB (256K x 8) FLASH 144-LQFP (20x20) |
| Raraunga Raraunga | A/D 8x12b |
| Nui Rahi | 32-Bit |
| Te tukatuka Core | Coldfire V2 |
| Hononga | CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, QSPI, UART/USART, USB OTG |
| Tau Wae Tuakiri | PCF52256 |







IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT ROMLESS 176LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144LQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
MICROPROCESSOR