| Kaihanga waahanga : | P89LPC952FA | RoHs Tūnga : | Kāore e hāngai ana |
|---|---|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | NXP Semiconductors / Freescale | Waehere Stock : | - |
| Whakaahuatanga : | IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44PLCC | Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | P89LPC952FA |
|---|---|
| Kaihanga | NXP Semiconductors / Freescale |
| Whakaahuatanga | IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44PLCC |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kāore e hāngai ana |
| He Rahinga Kei te wātea | I roto i te taonga |
| Ngā Rauemi | |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | 2.4V ~ 3.6V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 44-PLCC (16.59x16.59) |
| Tere | 18MHz |
| Raupapa | LPC900 |
| Rahi RAM | 512 x 8 |
| Momo Momo Ratonga | FLASH |
| Rahi Motu Ratonga | 8KB (8K x 8) |
| Nga Papahanga Reo | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Paa / Case | 44-LCC (J-Lead) |
| Pūhera | Bulk |
| Oscillator Momo | Internal |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tau o I / O | 40 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rae EEPROM | - |
| Raraunga Raraunga | A/D 8x10b |
| Nui Rahi | 8-Bit |
| Te tukatuka Core | 8051 |
| Hononga | I²C, SPI, UART/USART |
| Tau hua hua | P89LPC952 |







IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44PLCC
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 64LQFP
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44PLCC
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28HVQFN
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 64LQFP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44PLCC
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44LQFP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44LQFP
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 64LQFP
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 64LQFP