| Kaihanga waahanga : | P89C58X2BA/00,512 | RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
|---|---|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | NXP Semiconductors / Freescale | Waehere Stock : | 4801 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44PLCC | Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | P89C58X2BA/00,512.pdf | Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | P89C58X2BA/00,512 |
|---|---|
| Kaihanga | NXP Semiconductors / Freescale |
| Whakaahuatanga | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44PLCC |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 4801 pcs |
| Ngā Rauemi | P89C58X2BA/00,512.pdf |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 44-PLCC (16.59x16.59) |
| Tere | 33MHz |
| Raupapa | 89C |
| Rahi RAM | 256 x 8 |
| Momo Momo Ratonga | FLASH |
| Rahi Motu Ratonga | 32KB (32K x 8) |
| Nga Papahanga Reo | POR |
| Packaging | Tube |
| Paa / Case | 44-LCC (J-Lead) |
| Ētahi Ingoa | 935271460512 P89C58X2BA P89C58X2BA-ND |
| Oscillator Momo | Internal |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Tau o I / O | 32 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Rae EEPROM | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 33MHz 32KB (32K x 8) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59) |
| Raraunga Raraunga | - |
| Nui Rahi | 8-Bit |
| Te tukatuka Core | 8051 |
| Hononga | UART/USART |
| Tau Wae Tuakiri | P89C58 |







IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44LQFP
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44PLCC
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44LQFP
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44LQFP
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44PLCC
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44PLCC
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44LQFP
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 40DIP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44PLCC
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44PLCC