| Kaihanga waahanga : | MSC8251TVT1000B | RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
|---|---|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | NXP Semiconductors / Freescale | Waehere Stock : | 5908 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC DSP SINGLE 1GHZ 783FCBGA | Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | MSC8251TVT1000B(1).pdfMSC8251TVT1000B(2).pdfMSC8251TVT1000B(3).pdf | Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | MSC8251TVT1000B |
|---|---|
| Kaihanga | NXP Semiconductors / Freescale |
| Whakaahuatanga | IC DSP SINGLE 1GHZ 783FCBGA |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 5908 pcs |
| Ngā Rauemi | MSC8251TVT1000B(1).pdfMSC8251TVT1000B(2).pdfMSC8251TVT1000B(3).pdf |
| Ngaohihi - I / O | 2.50V |
| Ngaohihi - Core | 1.00V |
| Momo | SC3850 Single Core |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 783-FCPBGA (29x29) |
| Raupapa | StarCore |
| Packaging | Tray |
| Paa / Case | 783-BBGA, FCBGA |
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C (TJ) |
| A-Chip RAM | 576kB |
| Haumahara Korerokore | ROM (96 kB) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Atanga | Ethernet, I²C, PCI, RGMII, Serial RapidIO, SGMII, SPI, UART/USART |
| Tau Whakatau | 1GHz |
| Tau Wae Tuakiri | MSC8251 |







IC PROCESSOR 2-CORE 783FCBGA
IC DSP 1X 1GHZ SC3850 783FCBGA
MSC8252 - StarCore DSP, 2x 1GHz
IC DSP 2X 1GHZ SC3850 783FCBGA
DSP, 32-BIT SIZE, CMOS, PBGA783
IC DSP 2X 1GHZ SC3850 783FCBGA
IC PROCESSOR 1-CORE 783FCBGA
IC DSP 1X 1GHZ SC3850 783FCBGA
DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT
IC PROCESSOR 2-CORE 783FCBGA