| Kaihanga waahanga : | ADC1610S080HN/C1;5 | RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
|---|---|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | NXP Semiconductors / Freescale | Waehere Stock : | 4290 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | ADC 16BIT SGL 80MSPS 40HVQFN | Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | ADC1610S080HN/C1;5.pdf | Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | ADC1610S080HN/C1;5 |
|---|---|
| Kaihanga | NXP Semiconductors / Freescale |
| Whakaahuatanga | ADC 16BIT SGL 80MSPS 40HVQFN |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 4290 pcs |
| Ngā Rauemi | ADC1610S080HN/C1;5.pdf |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati | 1.65 V ~ 3.6 V |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog | 2.85 V ~ 3.4 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 40-HVQFN (6x6) |
| Raupapa | - |
| Tauira Whakamatau (Nga Tuarua) | 80M |
| Momo Pukapuka | External, Internal |
| Ratonga - S / H: ADC | 1:1 |
| Packaging | Tray |
| Paa / Case | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Ētahi Ingoa | 568-6612 935289686551 ADC1610S080HN/C1;5-ND ADC1610S080HNC15 |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Tau o nga Utu | 1 |
| Tuhinga o mua | 16 |
| Te maha o nga Kaituku A / D | 1 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Momo Input | Differential, Single Ended |
| Ngā āhuatanga | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 16 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 Pipelined 40-HVQFN (6x6) |
| Atanga Raraunga | LVDS - Parallel, Parallel |
| Whirihoranga | S/H-ADC |
| Tau Wae Tuakiri | ADC1610S |
| Whakaahuatanga | Pipelined |








BOARD DEMO FOR ADC1610S125F2

IC ADC 16BIT 2.5MSPS 52LQFP

ANALOG TO DIGITAL CONVERTERS
BOARD DEMO FOR ADC1610S12F1
IC ADC 16BIT PIPELINED 40HVQFN
IC ADC 16BIT PIPELINED 40HVQFN
BOARD DEMO FOR ADC1610S12F2

MOD ADC 14BIT 250MSPS
IC ADC 16BIT PIPELINED 40HVQFN
IC ADC 16BIT PIPELINED 40HVQFN