| Kaihanga waahanga : | PL602-04SC | RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
|---|---|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | Micrel / Microchip Technology | Waehere Stock : | 4406 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC CLK BUFFER 200MHZ CMOS 8SOIC | Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | PL602-04SC.pdf | Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | PL602-04SC |
|---|---|
| Kaihanga | Micrel / Microchip Technology |
| Whakaahuatanga | IC CLK BUFFER 200MHZ CMOS 8SOIC |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 4406 pcs |
| Ngā Rauemi | PL602-04SC.pdf |
| Tuhinga o mua | 2.97 V ~ 3.63 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-SOIC |
| Raupapa | - |
| Ratonga - Whakauru: Whakaputa | 1:1 |
| Packaging | Tube |
| Paa / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| PLL | Yes |
| Whakaputa | CMOS |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakauru | Crystal |
| Tautanga - Max | 200MHz |
| Kawewehe / Whakanao | Yes/Yes |
| Motuhake - Whakauru: Whakaputa | No/No |
| Tau Wae Tuakiri | PL602 |







IC CLK BUFFER 100MHZ CMOS 8SOIC
IC CLK BUFFER 156.25MHZ 6SOT23
IC CLK BUFFER 100MHZ CMOS 8SOIC

IC CLK BUFFER 200MHZ LVPECL 16TS

IC CLK BUFFER 100MHZ CMOS 8TSSOP
IC CLK BUFFER 200MHZ CMOS 8SOIC

IC CLK BUFFER 200MHZ LVPECL 16TS

IC CLOCK BUFFER

IC CLK BUFFER 100MHZ CMOS 8TSSOP
IC CLK BUFFER 156.25MHZ 6SOT23