| Kaihanga waahanga : | PIC32MX210F016BT-I/SO |
|---|---|
| RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Kaihanga / Waitohu : | Micrel / Microchip Technology |
| Waehere Stock : | 12709 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SOIC |
| Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | PIC32MX210F016BT-I/SO(1).pdfPIC32MX210F016BT-I/SO(2).pdfPIC32MX210F016BT-I/SO(3).pdf |
| Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | PIC32MX210F016BT-I/SO |
|---|---|
| Kaihanga | Micrel / Microchip Technology |
| Whakaahuatanga | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SOIC |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 12709 pcs |
| Ngā Rauemi | PIC32MX210F016BT-I/SO(1).pdfPIC32MX210F016BT-I/SO(2).pdfPIC32MX210F016BT-I/SO(3).pdf |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | 2.3 V ~ 3.6 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 28-SOIC |
| Tere | 40MHz |
| Raupapa | PIC® 32MX |
| Rahi RAM | 4K x 8 |
| Momo Momo Ratonga | FLASH |
| Rahi Motu Ratonga | 16KB (16K x 8) |
| Nga Papahanga Reo | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Oscillator Momo | Internal |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tau o I / O | 19 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 4 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Rae EEPROM | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 16KB (16K x 8) FLASH 28-SOIC |
| Raraunga Raraunga | A/D 9x10b |
| Nui Rahi | 32-Bit |
| Te tukatuka Core | MIPS32® M4K™ |
| Hononga | I²C, IrDA, LINbus, PMP, SPI, UART/USART, USB OTG |
| Tau Wae Tuakiri | PIC32MX210F016 |







IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SOIC

IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SDIP
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 36VTLA
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28QFN
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SSOP
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SOIC
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28QFN
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28QFN
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SSOP
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SSOP