| Kaihanga waahanga : | PIC32MX170F256D-I/ML |
|---|---|
| RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Kaihanga / Waitohu : | Micrel / Microchip Technology |
| Waehere Stock : | 476 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44QFN |
| Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | PIC32MX170F256D-I/ML.pdf |
| Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | PIC32MX170F256D-I/ML |
|---|---|
| Kaihanga | Micrel / Microchip Technology |
| Whakaahuatanga | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44QFN |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 476 pcs |
| Ngā Rauemi | PIC32MX170F256D-I/ML.pdf |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | 2.3 V ~ 3.6 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 44-QFN (8x8) |
| Tere | 40MHz |
| Raupapa | PIC® 32MX |
| Rahi RAM | 64K x 8 |
| Momo Momo Ratonga | FLASH |
| Rahi Motu Ratonga | 256KB (256K x 8) |
| Nga Papahanga Reo | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Packaging | Tube |
| Paa / Case | 44-VQFN Exposed Pad |
| Oscillator Momo | Internal |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tau o I / O | 35 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 5 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Rae EEPROM | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 256KB (256K x 8) FLASH 44-QFN (8x8) |
| Raraunga Raraunga | A/D 13x10b |
| Nui Rahi | 32-Bit |
| Te tukatuka Core | MIPS32® M4K™ |
| Hononga | I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |
| Tau Wae Tuakiri | PIC32MX170F256D |







IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SSOP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44TQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SOIC
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44VTLA
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44QFN
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44VTLA
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44TQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44TQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44QFN
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44VTLA