| Kaihanga waahanga : | PIC24FJ32GA002-I/SS |
|---|---|
| RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Kaihanga / Waitohu : | Micrel / Microchip Technology |
| Waehere Stock : | 6450 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SSOP |
| Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | PIC24FJ32GA002-I/SS(1).pdfPIC24FJ32GA002-I/SS(2).pdfPIC24FJ32GA002-I/SS(3).pdfPIC24FJ32GA002-I/SS(4).pdf |
| Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | PIC24FJ32GA002-I/SS |
|---|---|
| Kaihanga | Micrel / Microchip Technology |
| Whakaahuatanga | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SSOP |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 6450 pcs |
| Ngā Rauemi | PIC24FJ32GA002-I/SS(1).pdfPIC24FJ32GA002-I/SS(2).pdfPIC24FJ32GA002-I/SS(3).pdfPIC24FJ32GA002-I/SS(4).pdf |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | 2 V ~ 3.6 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 28-SSOP |
| Tere | 32MHz |
| Raupapa | PIC® 24F |
| Rahi RAM | 8K x 8 |
| Momo Momo Ratonga | FLASH |
| Rahi Motu Ratonga | 32KB (11K x 24) |
| Nga Papahanga Reo | Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT |
| Packaging | Tube |
| Paa / Case | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Ētahi Ingoa | PIC24FJ32GA002ISS |
| Oscillator Momo | Internal |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tau o I / O | 21 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 11 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Rae EEPROM | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 32KB (11K x 24) FLASH 28-SSOP |
| Raraunga Raraunga | A/D 10x10b |
| Nui Rahi | 16-Bit |
| Te tukatuka Core | PIC |
| Hononga | I²C, PMP, SPI, UART/USART |
| Tau Wae Tuakiri | PIC24FJ32GA002 |







IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SOIC
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 44QFN

IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SDIP
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SSOP
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SSOP
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SOIC
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 44TQFP
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28QFN

IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SDIP
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28QFN