| Kaihanga waahanga : | PIC24EP256MC204T-I/TL |
|---|---|
| RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Kaihanga / Waitohu : | Micrel / Microchip Technology |
| Waehere Stock : | 5667 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 44VTLA |
| Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | PIC24EP256MC204T-I/TL(1).pdfPIC24EP256MC204T-I/TL(2).pdf |
| Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | PIC24EP256MC204T-I/TL |
|---|---|
| Kaihanga | Micrel / Microchip Technology |
| Whakaahuatanga | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 44VTLA |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 5667 pcs |
| Ngā Rauemi | PIC24EP256MC204T-I/TL(1).pdfPIC24EP256MC204T-I/TL(2).pdf |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | 3 V ~ 3.6 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 44-VTLA (6x6) |
| Tere | 70 MIPs |
| Raupapa | PIC® 24EP |
| Rahi RAM | 16K x 16 |
| Momo Momo Ratonga | FLASH |
| Rahi Motu Ratonga | 256KB (85.5K x 24) |
| Nga Papahanga Reo | Brown-out Detect/Reset, DMA, Motor Control PWM, POR, PWM, WDT |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 44-VFTLA Exposed Pad |
| Oscillator Momo | Internal |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tau o I / O | 35 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Rae EEPROM | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | PIC PIC® 24EP Microcontroller IC 16-Bit 70 MIPs 256KB (85.5K x 24) FLASH 44-VTLA (6x6) |
| Raraunga Raraunga | A/D 9x10b/12b |
| Nui Rahi | 16-Bit |
| Te tukatuka Core | PIC |
| Hononga | I²C, IrDA, LINbus, QEI, SPI, UART/USART |
| Tau Wae Tuakiri | PIC24EP256MC204 |








IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64QFN

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64TQFP

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64TQFP
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 44TQFP
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 44TQFP

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64QFN
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 44QFN
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 44VTLA

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64QFN

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 48UQFN