| Kaihanga waahanga : | MCP4011T-202E/SN | RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
|---|---|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | Micrel / Microchip Technology | Waehere Stock : | 34134 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC DGTL POT 2.1K 1CH 8SOIC | Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | MCP4011T-202E/SN(1).pdfMCP4011T-202E/SN(2).pdf | Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | MCP4011T-202E/SN |
|---|---|
| Kaihanga | Micrel / Microchip Technology |
| Whakaahuatanga | IC DGTL POT 2.1K 1CH 8SOIC |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 34134 pcs |
| Ngā Rauemi | MCP4011T-202E/SN(1).pdfMCP4011T-202E/SN(2).pdf |
| Tuhinga o mua | 1.8 V ~ 5.5 V |
| Te manawanui | ±20% |
| Te Tae Teaweke (Tae) | 150 ppm/°C |
| Taper | Linear |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-SOIC |
| Raupapa | - |
| Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) | 70 |
| Te Pakanga (Ohms) | 2.1k |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Tau o Tapa | 64 |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Momo Rangi | Volatile |
| Te Tae Kaituku Taeke | 5 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Atanga | Up/Down (U/D, CS) |
| Ngā āhuatanga | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Digital Potentiometer 2.1k Ohm 1 Circuit 64 Taps Up/Down (U/D, CS) Interface 8-SOIC |
| Whirihoranga | Potentiometer |
| Tau Wae Tuakiri | MCP4011 |








IC DGTL POT 50K 1CH 8MSOP
IC DGTL POT 50K 1CH 8DFN
IC DGTL POT 5K 1CH 8DFN
IC DGTL POT 2.1K 1CH 8DFN

IC DGTL POT 2.1K 1CH 8MSOP

IC DGTL POT 5K 1CH 8MSOP
IC DGTL POT 5K 1CH 8SOIC
IC DGTL POT 10K 1CH 8SOIC

IC DGTL POT 10K 1CH 8MSOP
IC DGTL POT 10K 1CH 8DFN