| Kaihanga waahanga : | MCP3422A5-E/MC |
|---|---|
| RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Kaihanga / Waitohu : | Micrel / Microchip Technology |
| Waehere Stock : | 9331 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC ADC 18BIT I2C 3.75SPS 8DFN |
| Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | MCP3422A5-E/MC.pdf |
| Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | MCP3422A5-E/MC |
|---|---|
| Kaihanga | Micrel / Microchip Technology |
| Whakaahuatanga | IC ADC 18BIT I2C 3.75SPS 8DFN |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 9331 pcs |
| Ngā Rauemi | MCP3422A5-E/MC.pdf |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-DFN (2x3) |
| Raupapa | - |
| Tauira Whakamatau (Nga Tuarua) | 3.75 |
| Momo Pukapuka | Internal |
| Ratonga - S / H: ADC | - |
| Packaging | Tube |
| Paa / Case | 8-VFDFN Exposed Pad |
| Ētahi Ingoa | MCP3422A5EMC |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Tau o nga Utu | 2 |
| Tuhinga o mua | 18 |
| Te maha o nga Kaituku A / D | 1 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Momo Input | Differential |
| Ngā āhuatanga | PGA |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 18 Bit Analog to Digital Converter 2 Input 1 Sigma-Delta 8-DFN (2x3) |
| Atanga Raraunga | I²C |
| Whirihoranga | MUX-PGA-ADC |
| Tau Wae Tuakiri | MCP3422A5 |
| Whakaahuatanga | Sigma-Delta |







IC ADC 18BIT 2CH 3.75SPS 8DFN

IC ADC 18BIT I2C 3.75SPS 8MSOP

IC ADC 18BIT 2CH 3.75SPS 8MSOP
IC ADC 18BIT I2C 3.75SPS 8SOIC
IC ADC 18BIT 2CH 3.75SPS 8SOIC

IC ADC 18BIT 2CH 3.75SPS 8MSOP

IC ADC 18BIT I2C 3.75SPS 8MSOP
IC ADC 18BIT I2C 3.75SPS 2CH 8SO
IC ADC 18BIT 2CH 3.75SPS 8SOIC
IC ADC 18BIT 2CH 3.75SPS 8DFN