CR044534F
Utu utu
Kei te hiahia koe ki te utu pai ake?
Tena koa kia uiui, ka whakautu wawe matou.
Kaihanga waahanga : CR044534F
RoHs Tūnga :
Kaihanga / Waitohu : Meritek
Waehere Stock : -
Whakaahuatanga : RES SMD 4.53M OHM 1% 1/2W 1210
Tuhinga mai i : Hong Kong
Ngā Rauemi :
Te Ara Tuhi : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Tono TonoTena koa whakaoti i nga mara e hiahiatia ana me to korero whakapā.Click " Tukuna he tono "
Part No.
Maha
Ingoa Kamupene:
Ingoa Whakapā:
Tou Email:
Waea:
Karere:
Momo kamupene:
Tukuna tono
  • Manatoko:
  • Tukuna tono
Part No. CR044534F
Kaihanga Meritek
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea I roto i te taonga
Ngā Rauemi
Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Tuhinga 4.53 MOhms
Ratonga -
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)