| Kaihanga waahanga : | MAX5584EUP+ | RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
|---|---|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | Maxim Integrated | Waehere Stock : | 3702 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC DAC 8BIT QUAD BUFF 20-TSSOP | Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | MAX5584EUP+ |
|---|---|
| Kaihanga | |
| Whakaahuatanga | IC DAC 8BIT QUAD BUFF 20-TSSOP |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 3702 pcs |
| Ngā Rauemi | |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati | 1.8 V ~ 5.25 V |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog | 2.7 V ~ 5.25 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 20-TSSOP |
| Wā Tautuhi | 4µs |
| Raupapa | - |
| Momo Pukapuka | External |
| Packaging | Tube |
| Paa / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Momo putanga | Voltage - Buffered |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Te maha o nga Kaitahuri D / A | 4 |
| Tuhinga o mua | 8 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| INL / DNL (LSB) | ±0.125, ±1 (Max) |
| Whakaputa rerekē | No |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 8 Bit Digital to Analog Converter 4 20-TSSOP |
| Atanga Raraunga | SPI, DSP |
| Tau Wae Tuakiri | MAX5584 |
| Whakaahuatanga | R-2R |








IC DAC 8BIT QUAD BUFF 20-TSSOP

IC DAC 8BIT QUAD BUFF 20-TSSOP

IC DAC 10BIT QUAD BUFF 20-TSSOP

IC DAC 8BIT QUAD BUFF 20-TQFN
IC DAC 8BIT V-OUT 20TSSOP

IC DAC 8BIT QUAD BUFF 20-TQFN

IC DAC 8BIT QUAD BUFF 20-TQFN

IC DAC 8BIT QUAD BUFF 20-TSSOP

IC DAC 10BIT QUAD BUFF 20-TSSOP

IC DAC 8BIT QUAD BUFF 20-TQFN