| Kaihanga waahanga : | MAX529EWG |
|---|---|
| RoHs Tūnga : | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| Kaihanga / Waitohu : | Maxim Integrated |
| Waehere Stock : | 351 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC DAC OCTAL 8BIT W/BUFF 24-SOIC |
| Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | |
| Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | MAX529EWG |
|---|---|
| Kaihanga | |
| Whakaahuatanga | IC DAC OCTAL 8BIT W/BUFF 24-SOIC |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 351 pcs |
| Ngā Rauemi | |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati | 5V |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog | ±5V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 24-SOIC |
| Wā Tautuhi | 3µs |
| Raupapa | - |
| Momo Pukapuka | External |
| Packaging | Tube |
| Paa / Case | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Momo putanga | Voltage - Buffered |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Te maha o nga Kaitahuri D / A | 8 |
| Tuhinga o mua | 8 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Contains lead / RoHS non-compliant |
| INL / DNL (LSB) | ±0.3, ±0.3 |
| Whakaputa rerekē | No |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 8 Bit Digital to Analog Converter 8 24-SOIC |
| Atanga Raraunga | SPI |
| Tau Wae Tuakiri | MAX529 |
| Whakaahuatanga | R-2R |








IC DAC 8BIT OCTAL SERIAL 24-SOIC

IC DAC 8BIT OCTAL SERIAL 24-SOIC

IC DAC 8BIT OCTAL SERIAL 24-SSOP

IC DAC 8BIT OCTAL SERIAL 24-SSOP

IC DAC OCTAL 8BIT W/BUFF 20-DIP

RES 52K OHM 0.1% 0.3W RADIAL

IC DAC 12BIT SRL INTRFC LP 8UMAX

IC DAC OCTAL 8BIT W/BUFF 24-SSOP

RES 52.6K OHM 0.5% 0.3W RADIAL

IC DAC 8BIT OCTAL SERIAL 20-DIP