| Kaihanga waahanga : | MAX1278CTC+ | RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
|---|---|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | Maxim Integrated | Waehere Stock : | 4956 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC ADC 12BIT 1.8MSPS 12-TQFN | Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | MAX1278CTC+ |
|---|---|
| Kaihanga | |
| Whakaahuatanga | IC ADC 12BIT 1.8MSPS 12-TQFN |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 4956 pcs |
| Ngā Rauemi | |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati | 1.8 V ~ 5.25 V |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog | 5V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 12-TQFN (4x4) |
| Raupapa | - |
| Tauira Whakamatau (Nga Tuarua) | 1.8M |
| Momo Pukapuka | Internal |
| Ratonga - S / H: ADC | 1:1 |
| Packaging | Tube |
| Paa / Case | 12-WQFN Exposed Pad |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Tau o nga Utu | 1 |
| Tuhinga o mua | 12 |
| Te maha o nga Kaituku A / D | 1 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Momo Input | Differential |
| Ngā āhuatanga | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 12 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 SAR 12-TQFN (4x4) |
| Atanga Raraunga | SPI |
| Whirihoranga | S/H-ADC |
| Tau Wae Tuakiri | MAX1278 |
| Whakaahuatanga | SAR |








TRUE-DIFFERENTIAL, 12-BIT ADC

IC ADC 12BIT 1.5MSPS 12-TQFN

IC ADC 12BIT 1.8MSPS 12-TQFN

IC ADC 12BIT 1.5MSPS 12-TQFN

IC ADC 12BIT 1.8MSPS 12-TQFN

IC ADC 12BIT 1.5MSPS 12-TQFN
IC ADC 12BIT 12TQFN

IC ADC 12BIT 1.5MSPS 12-TQFN
IC ADC 12BIT 12TQFN

IC ADC 12BIT 1.8MSPS 12-TQFN