| Kaihanga waahanga : | DS1100U-200/T&R | RoHs Tūnga : | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
|---|---|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | Maxim Integrated | Waehere Stock : | 5184 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC DELAY LINE 5TAP 200NS 8UMAX | Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | DS1100U-200/T&R |
|---|---|
| Kaihanga | |
| Whakaahuatanga | IC DELAY LINE 5TAP 200NS 8UMAX |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 5184 pcs |
| Ngā Rauemi | |
| Tuhinga o mua | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Tapahia te Whakamutu | 40ns |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-uMAX |
| Raupapa | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Te maha o nga Taputapu / Ara | 5 |
| Te maha o nga whakapae motuhake | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Mahinga | Nonprogrammable |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Delay Line IC Nonprogrammable 5 Tap 200ns 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Tatari ki te 1 Tap | 40ns |
| Tau Wae Tuakiri | DS1100 |
| Ko te Tapeke Tapeke e wātea ana | 200ns |







IC DELAY LINE 5TAP 20NS 8UMAX

IC DELAY LINE 5TAP 20NS 8UMAX

IC DELAY LINE 5TAP 20NS 8UMAX

IC DELAY LINE 5TAP 25NS 8UMAX

IC DELAY LINE 5TAP 250NS 8UMAX
IC DELAY LINE 5TAP 250NS 8UMAX

IC DELAY LINE 5TAP 250NS 8UMAX

IC DELAY LINE 5TAP 250NS 8UMAX
IC DELAY LINE 5TAP 20NS 8UMAX

IC DELAY LINE 5TAP 200NS 8UMAX