| Kaihanga waahanga : | DS1040Z-B50+ | RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
|---|---|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | Maxim Integrated | Waehere Stock : | 4686 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC DELAY LINE 5TAP 50NS 8SOIC | Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | DS1040Z-B50+ |
|---|---|
| Kaihanga | |
| Whakaahuatanga | IC DELAY LINE 5TAP 50NS 8SOIC |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 4686 pcs |
| Ngā Rauemi | |
| Tuhinga o mua | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Tapahia te Whakamutu | 5ns |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-SOIC |
| Raupapa | - |
| Packaging | Tube |
| Paa / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Te maha o nga Taputapu / Ara | 5 |
| Te maha o nga whakapae motuhake | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Mahinga | 1-Shot, Programmable |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Delay Line IC 1-Shot, Programmable 5 Tap 50ns 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Tatari ki te 1 Tap | 30ns |
| Tau Wae Tuakiri | DS1040 |
| Ko te Tapeke Tapeke e wātea ana | 50ns |







4-IN-1 HIGH-SPEED DELAY LINE

IC DELAY LINE 5TAP 60NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 60NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 70NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 32.5NS 8SOIC
PROGRAMMABLE PULSE GENERATOR

IC DELAY LINE 5TAP 40NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 50NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 70NS 8SOIC

IC DELAY LINE 5TAP 40NS 8SOIC