| Kaihanga waahanga : | FPD87310VHB | RoHs Tūnga : | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
|---|---|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | Luminary Micro / Texas Instruments | Waehere Stock : | 5238 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC CTRLR PANEL TIMING 80-TQFP | Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | FPD87310VHB |
|---|---|
| Kaihanga | |
| Whakaahuatanga | IC CTRLR PANEL TIMING 80-TQFP |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 5238 pcs |
| Ngā Rauemi | |
| Tuhinga o mua | 3 V ~ 3.6 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 80-TQFP (12x12) |
| Raupapa | - |
| Ratonga - Whakauru: Whakaputa | 5:10 |
| Packaging | Tray |
| Paa / Case | 80-TQFP |
| PLL | No |
| Whakaputa | LVDS |
| Ētahi Ingoa | *FPD87310VHB |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tumuaki Matua | Graphics Applications |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Whakauru | LVDS |
| Tautanga - Max | 67MHz |
| Motuhake - Whakauru: Whakaputa | Yes/No |
| Tau Wae Tuakiri | FPD87310 |







MICROPROCESSOR CIRCUIT PQFP64

IC DRIVER LTPS DOT INV 320CH

IC DRIVER LTPS/CGS 320CH MPL1
MICROPROCESSOR CIRCUIT PQFP64
KUTE 44" CEILING FAN

IC TIMING CTLR XGA/WXGA 64-TQFP
KUTE 44" CEILING FAN
KUTE 44" CEILING FAN
KUTE 44" CEILING FAN

IC TIMING CTLR TFT-LCD 176-LQFP