| Kaihanga waahanga : | CDCU2A877ZQLR |
|---|---|
| RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Kaihanga / Waitohu : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Waehere Stock : | 5338 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC PLL CLOCK DRIVER 1.8V 52-BGA |
| Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | |
| Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | CDCU2A877ZQLR |
|---|---|
| Kaihanga | |
| Whakaahuatanga | IC PLL CLOCK DRIVER 1.8V 52-BGA |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 5338 pcs |
| Ngā Rauemi | |
| Tuhinga o mua | 1.7 V ~ 1.9 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 52-BGA MICROSTAR JUNIOR (7x4.5) |
| Raupapa | - |
| Ratonga - Whakauru: Whakaputa | 1:10 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 52-VFBGA |
| PLL | Yes |
| Whakaputa | SSTL-18 |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 2 (1 Year) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 12 Weeks |
| Te Tumuaki Matua | Memory, DDR2 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakauru | SSTL-18 |
| Tautanga - Max | 410MHz |
| Motuhake - Whakauru: Whakaputa | Yes/Yes |
| Tau Wae Tuakiri | CDCU2A877 |








IC PLL CLOCK DRIVER 1.8V 52-BGA
IC CLOCK BUFFER

IC PLL CLOCK DRIVER 1.8V 52-BGA
IC PLL CLOCK DRIVER 1.8V 52-BGA

IC CLK BUFFER 1:1 108MHZ 8TSSOP
1.8V PHASE-LOCK LOOP CLOCK DRIVE
1.8V PHASE-LOCK LOOP CLOCK DRIVE

IC PLL CLOCK DRIVER 1.8V 52-BGA

IC CLK BUFFER 1:1 108MHZ 8TSSOP

CLOCK FREQUENCY MULTIPLIER