Tau Wae:CD74HC4067M96
- Rā: 2023/10/18
- Te roa: 10 hēkona
- Rahi ataata: 6.87 MB
- Ataata Ataata



| Kaihanga waahanga : | CD74HC123PWG4 | RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
|---|---|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | Luminary Micro / Texas Instruments | Waehere Stock : | 69054 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP | Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | CD74HC123PWG4 |
|---|---|
| Kaihanga | |
| Whakaahuatanga | IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 69054 pcs |
| Ngā Rauemi | |
| Tuhinga o mua | 2V ~ 6V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 16-TSSOP |
| Raupapa | 74HC |
| Tīmatahia te Tīmatanga a Schmitt | No |
| Te whakaroa i te whakaheke | 25ns |
| Packaging | Tube |
| Paa / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 6 Weeks |
| Momo Momo | Monostable |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Nga Rohe Whaiaro | 2 |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Monostable Multivibrator 25ns 16-TSSOP |
| I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa | 5.2mA, 5.2mA |
| Tau Wae Tuakiri | 74HC123 |











IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16SO

IC DUAL RETRIG MULTIVIB 16-TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP
IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16SO

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16SO