| Kaihanga waahanga : | AFE7071IRGZR |
|---|---|
| RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Kaihanga / Waitohu : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Waehere Stock : | 2021 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC DAC 14BIT 65MSPS 48VQFN |
| Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | |
| Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | AFE7071IRGZR |
|---|---|
| Kaihanga | |
| Whakaahuatanga | IC DAC 14BIT 65MSPS 48VQFN |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 2021 pcs |
| Ngā Rauemi | |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati | 1.71 V ~ 1.89 V |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog | 1.71 V ~ 1.89 V, 3.15 V ~ 3.45 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 48-VQFN (7x7) |
| Wā Tautuhi | - |
| Raupapa | - |
| Momo Pukapuka | Internal |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Momo putanga | Voltage - Buffered |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Te maha o nga Kaitahuri D / A | 2 |
| Tuhinga o mua | 14 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 18 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| INL / DNL (LSB) | - |
| Whakaputa rerekē | No |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 14 Bit Digital to Analog Converter 2 48-VQFN (7x7) |
| Atanga Raraunga | Parallel |
| Tau Wae Tuakiri | AFE7071 |
| Whakaahuatanga | - |








EVAL MODULE FOR AFE7222

IC DAC 14BIT 65MSPS 48VQFN

BOARD PERFORMANCE EVAL AFE7071

IC AFE 12BIT 65/130MSPS 64VQFN

IC AFE 12BIT 65/130MSPS 64VQFN

IC DAC 14BIT 65MSPS 48VQFN

IC DAC 14BIT SRL 48VQFN

IC DAC 14BIT SRL 48VQFN

EVAL MODULE FOR AFE7070

IC AFE 12BIT 65/130MSPS 64VQFN