| Kaihanga waahanga : | ADS8401IBPFBRG4 | RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
|---|---|---|---|
| Kaihanga / Waitohu : | Luminary Micro / Texas Instruments | Waehere Stock : | 4135 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP | Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | ADS8401IBPFBRG4 |
|---|---|
| Kaihanga | |
| Whakaahuatanga | IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 4135 pcs |
| Ngā Rauemi | |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati | 2.95 V ~ 5.25 V |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog | 5V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 48-TQFP (7x7) |
| Raupapa | microPOWER™ |
| Tauira Whakamatau (Nga Tuarua) | 1.25M |
| Momo Pukapuka | External, Internal |
| Ratonga - S / H: ADC | 1:1 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 48-TQFP |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Tau o nga Utu | 1 |
| Tuhinga o mua | 16 |
| Te maha o nga Kaituku A / D | 1 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 2 (1 Year) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Momo Input | Differential |
| Ngā āhuatanga | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 16 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 SAR 48-TQFP (7x7) |
| Atanga Raraunga | Parallel |
| Whirihoranga | S/H-ADC |
| Tau Wae Tuakiri | ADS8401 |
| Whakaahuatanga | SAR |








IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP

IC ADC 18BIT 500KSPS PRL 48-TQFP

EVALUATION MODULE FOR ADS8401

IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP

IC ADC 18BIT 500KSPS PRL 48-TQFP

IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP

IC ADC 18BIT 500KSPS PRL 48-TQFP

IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP

IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP

IC ADC 16BIT 1.25MSPS 48-TQFP