Ataata EAST16082WA3Everlight Electronics Co Ltd Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga Tata mo nga Taipitopito Hua.
He tohutohu mahana
Ko te utu whakamutunga kei raro i te hua uiui
Ko te wa whakautu ko te 12-24 haora, ka tukuna e matou he whakautu tika ki a koe
EAST16082WA3
Utu utu
674 pcs Stock
Kei te hiahia koe ki te utu pai ake?
Tena koa kia uiui, ka whakautu wawe matou.
Kaihanga waahanga : EAST16082WA3
RoHs Tūnga :
Kaihanga / Waitohu : Everlight Electronics
Waehere Stock : 674 pcs Stock
Whakaahuatanga : LED WHITE DIFFUSED 2SMD
Tuhinga mai i : Hong Kong
Ngā Rauemi : EAST16082WA3.pdf
Te Ara Tuhi : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Tono TonoTena koa whakaoti i nga mara e hiahiatia ana me to korero whakapā.Click " Tukuna he tono "
Part No.
Maha
Ingoa Kamupene:
Ingoa Whakapā:
Tou Email:
Waea:
Karere:
Momo kamupene:
Tukuna tono
  • Manatoko:
  • Tukuna tono
Part No. EAST16082WA3
Kaihanga Everlight Electronics
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 674 pcs
Ngā Rauemi EAST16082WA3.pdf
Waimotu - Tae -
Waimurere - Mana -
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.2V
Tirohia te Angle 130°
Pūrere Pūrere Whakarato 2-SMD
Rahi / Rahi 1.60mm L x 0.80mm W
Raupapa -
Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Pūhera Tape & Reel (TR)
Momo Tae Surface Mount
Te Whakatauranga a Millicandela -
Whakaaetanga Maama Diffused
Aratau Lens Rectangle with Flat Top
Rahi Lens 1.60mm x 0.80mm
Tae Tae Yellow
Teitei (Max) 0.25mm
Ngā āhuatanga -
Tono - Whakamātau 10mA