| Kaihanga waahanga : | SI5338K-B-GMR |
|---|---|
| RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Kaihanga / Waitohu : | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Waehere Stock : | 350 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC CLK GENERATOR I2C PROGR 24QFN |
| Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | SI5338K-B-GMR.pdf |
| Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | SI5338K-B-GMR |
|---|---|
| Kaihanga | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Whakaahuatanga | IC CLK GENERATOR I2C PROGR 24QFN |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 350 pcs |
| Ngā Rauemi | SI5338K-B-GMR.pdf |
| Tuhinga o mua | 1.71 V ~ 3.63 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 24-QFN (4x4) |
| Raupapa | MultiSynth™ |
| Ratonga - Whakauru: Whakaputa | 2:4 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| PLL | Yes |
| Whakaputa | HCSL, HSTL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, SSTL |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 2 (1 Year) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 4 Weeks |
| Te Tumuaki Matua | Ethernet, Fibre Channel, PCI Express (PCIe), Telecom |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakauru | CML, CMOS, HCSL, HSCL, HSTL, LVDS, LVPECL, SSTL, Crystal |
| Tautanga - Max | 710MHz |
| Motuhake - Whakauru: Whakaputa | Yes/Yes |
| Tau Wae Tuakiri | SI5338 |







IC CLK GEN I2C BUS PROG 24QFN
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
IC CLK GENERATOR I2C PROGR 24QFN
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
IC CLK GENERATOR I2C PROGR 24QFN
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
IC CLK GENERATOR I2C PROGR 24QFN
IC CLK GEN I2C BUS PROG 24QFN
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU