| Kaihanga waahanga : | CY8C24223A-12PVXE |
|---|---|
| RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Kaihanga / Waitohu : | Cypress Semiconductor |
| Waehere Stock : | 387 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SSOP |
| Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | CY8C24223A-12PVXE.pdf |
| Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | CY8C24223A-12PVXE |
|---|---|
| Kaihanga | Cypress Semiconductor |
| Whakaahuatanga | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SSOP |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 387 pcs |
| Ngā Rauemi | CY8C24223A-12PVXE.pdf |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | 2.4 V ~ 5.25 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 20-SSOP |
| Tere | 12MHz |
| Raupapa | PSOC®1 CY8C24xxx |
| Rahi RAM | 256 x 8 |
| Momo Momo Ratonga | FLASH |
| Rahi Motu Ratonga | 4KB (4K x 8) |
| Nga Papahanga Reo | POR, PWM, WDT |
| Packaging | Tube |
| Paa / Case | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Ētahi Ingoa | CY8C24223A12PVXE |
| Oscillator Momo | Internal |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Tau o I / O | 16 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 15 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Rae EEPROM | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | M8C PSOC®1 CY8C24xxx Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 4KB (4K x 8) FLASH 20-SSOP |
| Raraunga Raraunga | A/D 8x14b, D/A 2x9b |
| Nui Rahi | 8-Bit |
| Te tukatuka Core | M8C |
| Hononga | I²C, SPI, UART/USART |
| Tau Wae Tuakiri | CY8C24223 |







IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SSOP
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SSOP
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SSOP
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SSOP
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SSOP
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SSOP