| Kaihanga waahanga : | DDMMF50P |
|---|---|
| RoHs Tūnga : | RoHS kore he ture |
| Kaihanga / Waitohu : | Cannon |
| Waehere Stock : | 59 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT |
| Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | |
| Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | DDMMF50P |
|---|---|
| Kaihanga | Cannon |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | RoHS kore he ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 59 pcs |
| Ngā Rauemi | |
| Waea Wire | 20-28 AWG |
| Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Solder Cup |
| Rahi Rahi, Tahora Hononga | 5 (DD, D) |
| Rauemi Tae, Whakaoti | Steel, Yellow Chromate Plated Zinc |
| Raupapa | 24308-Style, D*MM |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C |
| Tau o nga Rarangi | 3 |
| Tau o nga Tauranga | 50 |
| Momo Tae | Panel Mount |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Tiaki Ingoa | - |
| Feature Feature | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Ngā āhuatanga | - |
| Rauemi Dielectric | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 7.5A |
| Momo Hoapā | Signal |
| Whakaaetanga Mea | Copper Alloy |
| Puka Puka Whakapā | Machined |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | 50.0µin (1.27µm) |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Momo Hononga | Plug, Male Pins |
| Kāhua Hononga | D-Sub |
| Tae | Black |
| Tau hua hua | DDMM |
| Te Whakauru Backset | - |
CONN D-SUB RCPT 43POS PNL MNT
DDMMF50PNM
CONN D-SUB RCPT 43P PNL MNT SLDR
DDMMF50PA101
CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT WW
DSUB 50 M SOD FLOA G50 ZINC
CONN D-SUB PLUG 43P PNL MNT SLDR
CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
CONN D-SUB PLUG 43POS PNL MNT