CHT32C0807PLT
Utu utu
Kei te hiahia koe ki te utu pai ake?
Tena koa kia uiui, ka whakautu wawe matou.
Kaihanga waahanga : CHT32C0807PLT
RoHs Tūnga :
Kaihanga / Waitohu : CTS Electronic Components
Waehere Stock : -
Whakaahuatanga : XTAL OSC XO 8.0000MHZ HCMOS TTL
Tuhinga mai i : Hong Kong
Ngā Rauemi : CHT32C0807PLT(1).pdfCHT32C0807PLT(2).pdfCHT32C0807PLT(3).pdfCHT32C0807PLT(4).pdf
Te Ara Tuhi : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Tono TonoTena koa whakaoti i nga mara e hiahiatia ana me to korero whakapā.Click " Tukuna he tono "
Part No.
Maha
Ingoa Kamupene:
Ingoa Whakapā:
Tou Email:
Waea:
Karere:
Momo kamupene:
Tukuna tono
  • Manatoko:
  • Tukuna tono
Part No. CHT32C0807PLT
Kaihanga CTS Electronic Components
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea I roto i te taonga
Tuhinga o mua 3.3V
Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata -
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa CHT32
Ratonga -
Paa / Case 4-SMD, No Lead
Pūhera Tape & Reel (TR)
Whakaputa HCMOS, TTL
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±150ppm
Rautanga 8 MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 40mA