334C2000B3C3T
Utu utu
Kei te hiahia koe ki te utu pai ake?
Tena koa kia uiui, ka whakautu wawe matou.
Kaihanga waahanga : 334C2000B3C3T
RoHs Tūnga :
Kaihanga / Waitohu : CTS Electronic Components
Waehere Stock : -
Whakaahuatanga : XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ HCMOS
Tuhinga mai i : Hong Kong
Ngā Rauemi : 334C2000B3C3T(1).pdf334C2000B3C3T(2).pdf
Te Ara Tuhi : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Tono TonoTena koa whakaoti i nga mara e hiahiatia ana me to korero whakapā.Click " Tukuna he tono "
Part No.
Maha
Ingoa Kamupene:
Ingoa Whakapā:
Tou Email:
Waea:
Karere:
Momo kamupene:
Tukuna tono
  • Manatoko:
  • Tukuna tono
Part No. 334C2000B3C3T
Kaihanga CTS Electronic Components
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea I roto i te taonga
Tuhinga o mua 3.3V
Momo VCXO
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata -
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa 334C
Ratonga -
Paa / Case 6-SMD, No Lead
Pūhera Tape & Reel (TR)
Whakaputa HCMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.043" (1.10mm)
Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 200 MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 65mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 22mA
Kaitautoko Ake Crystal
Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) ±50ppm