| Kaihanga waahanga : | NB3M8302CDR2G |
|---|---|
| RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Kaihanga / Waitohu : | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Waehere Stock : | 2750 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC CLK BUFFER 1:2 200MHZ LVCMOS |
| Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | NB3M8302CDR2G.pdf |
| Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | NB3M8302CDR2G |
|---|---|
| Kaihanga | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Whakaahuatanga | IC CLK BUFFER 1:2 200MHZ LVCMOS |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 2750 pcs |
| Ngā Rauemi | NB3M8302CDR2G.pdf |
| Tuhinga o mua | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Momo | Fanout Buffer (Distribution) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-SOIC |
| Raupapa | - |
| Ratonga - Whakauru: Whakaputa | 1:2 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Whakaputa | LVCMOS, LVTTL |
| Ētahi Ingoa | NB3M8302CDR2G-ND NB3M8302CDR2GOSTR |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakauru | LVCMOS, LVTTL |
| Tautanga - Max | 200MHz |
| Motuhake - Whakauru: Whakaputa | No/No |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:2 200MHz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |







IC CLK BUFF 2:1:4 LVPECL 20TSSOP
IC CLK BUFFER 3:1:11 48QFN
IC CLK BUFF 2:1:4 LVPECL 20TSSOP
IC CLK BUFFER 1:2 200MHZ LVCMOS
IC CLK BUFFER 1:4 200MHZ LVCMOS
IC CLK BUFFER 1:4 200MHZ LVCMOS
IC CLK BUFF 2:1:4 LVPECL 20TSSOP
EVAL BOARD NB3M8T3910G
IC CLK BUFFER 3:10 1.4GHZ 48QFN
IC CLK BUFF 2:1:4 LVPECL 20TSSOP