| Kaihanga waahanga : | CAT5259YI-50-T2 |
|---|---|
| RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Kaihanga / Waitohu : | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Waehere Stock : | 5600 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC POT DPP 50K 256TAP 24TSSOP |
| Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | CAT5259YI-50-T2.pdf |
| Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | CAT5259YI-50-T2 |
|---|---|
| Kaihanga | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Whakaahuatanga | IC POT DPP 50K 256TAP 24TSSOP |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 5600 pcs |
| Ngā Rauemi | CAT5259YI-50-T2.pdf |
| Tuhinga o mua | 2.5 V ~ 6 V |
| Te manawanui | ±20% |
| Te Tae Teaweke (Tae) | ±300 ppm/°C |
| Taper | Linear |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 24-TSSOP |
| Raupapa | - |
| Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) | 200 |
| Te Pakanga (Ohms) | 50k |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Tau o Tapa | 256 |
| Tuhinga o mua | 4 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Momo Rangi | Non-Volatile |
| Te Tae Kaituku Taeke | 7 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Atanga | I²C |
| Ngā āhuatanga | Selectable Address |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Digital Potentiometer 50k Ohm 4 Circuit 256 Taps I²C Interface 24-TSSOP |
| Whirihoranga | Potentiometer |
| Tau Wae Tuakiri | CAT5259 |







IC REG LINEAR
DPP NV, QUAD 256 TAP, I2C
IC REG LINEAR
IC POT DPP 100K 256TAP 24TSSOP
DIGITAL POT, 2 FUNC, 100000OHM,
CAT5259 - QUAD DIGITALLY PROGRAM
IC REG LINEAR
IC POT DIG 100K 256T SPI 24SOIC
IC POT DIG 100K 256T 4CH 24TSSOP
IC POT DIG 100K 256T 4CH 24TSSOP