| Kaihanga waahanga : | LTC6957HMS-3#PBF |
|---|---|
| RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Kaihanga / Waitohu : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Waehere Stock : | 629 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC CLK BUFFER DVR 1:2 12MSOP |
| Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | |
| Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | LTC6957HMS-3#PBF |
|---|---|
| Kaihanga | |
| Whakaahuatanga | IC CLK BUFFER DVR 1:2 12MSOP |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 629 pcs |
| Ngā Rauemi | |
| Tuhinga o mua | 3.15 V ~ 3.45 V |
| Momo | Fanout Buffer (Distribution) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 12-MSOP |
| Raupapa | - |
| Ratonga - Whakauru: Whakaputa | 1:2 |
| Packaging | Tube |
| Paa / Case | 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Whakaputa | CMOS |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakauru | CML, CMOS, LVDS, LVPECL |
| Tautanga - Max | 300MHz |
| Motuhake - Whakauru: Whakaputa | Yes/No |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:2 300MHz 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Tau Wae Tuakiri | LTC6957 |








IC CLK BUFFER DVR 1:2 12DFN

IC POWER MANAGEMENT

IC CLK BUFFER DVR 1:2 12MSOP
IC CLK BUFFER DVR 1:2 12MSOP

IC CLK BUFFER DVR 1:2 12MSOP

IC CLK BUFFER DVR 1:2 12MSOP

IC CLK BUFFER DVR 1:2 12MSOP

IC CLK BUFFER DVR 1:2 12MSOP
LTC6957 - LOW PHASE NOISE, DUAL

IC CLK BUFFER DVR 1:2 12MSOP