| Kaihanga waahanga : | LTC6908CDCB-2#TRPBF |
|---|---|
| RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Kaihanga / Waitohu : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Waehere Stock : | 2750 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC OSC SILICON PROG 6-DFN |
| Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | |
| Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | LTC6908CDCB-2#TRPBF |
|---|---|
| Kaihanga | |
| Whakaahuatanga | IC OSC SILICON PROG 6-DFN |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 2750 pcs |
| Ngā Rauemi | |
| Tuhinga o mua | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Momo | Oscillator, Silicon |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 6-DFN (2x3) |
| Raupapa | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 6-WFDFN Exposed Pad |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 10 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Rautanga | 50kHz ~ 10MHz |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Oscillator, Silicon IC 50kHz ~ 10MHz 6-DFN (2x3) |
| I teie nei - Te tuku | 1.25mA |
| Taatau | - |
| Tau Wae Tuakiri | LTC6908 |








IC OSC SILICON PROG TSOT23-6

IC OSC SILICON PROG 6-DFN

2X OUT OSC W/ SS MOD

IC OSC SILICON PROG TSOT23-6
LTC6907 - MICROPOWER, 40KHZ TO 4

IC OSC SILICON PROG TSOT23-6

IC OSC SILICON PROG TSOT23-6

IC OSC SILICON PROG 6-DFN

IC OSC SILICON PROG 6-DFN

IC OSC SILICON PROG TSOT23-6