| Kaihanga waahanga : | AD7249BR |
|---|---|
| RoHs Tūnga : | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| Kaihanga / Waitohu : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Waehere Stock : | 4800 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-SOIC |
| Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | |
| Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | AD7249BR |
|---|---|
| Kaihanga | |
| Whakaahuatanga | IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-SOIC |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 4800 pcs |
| Ngā Rauemi | |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati | - |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog | ±11.4 V ~ 15.75 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 16-SOIC |
| Wā Tautuhi | 10µs |
| Raupapa | DACPORT® |
| Momo Pukapuka | External, Internal |
| Packaging | Tube |
| Paa / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Momo putanga | Voltage - Buffered |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Te maha o nga Kaitahuri D / A | 2 |
| Tuhinga o mua | 12 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Contains lead / RoHS non-compliant |
| INL / DNL (LSB) | ±0.5 (Max), ±0.9 (Max) |
| Whakaputa rerekē | No |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 12 Bit Digital to Analog Converter 2 16-SOIC |
| Atanga Raraunga | SPI |
| Tau Wae Tuakiri | AD7249 |
| Whakaahuatanga | R-2R |








IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-DIP

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-SOIC

IC ENCODER RGB TO NTSC 16-SOIC

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16SOIC

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16DIP

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-SOIC

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16SOIC

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-SOIC

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-CDIP

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-SOIC