| Kaihanga waahanga : | AD7233BNZ |
|---|---|
| RoHs Tūnga : | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Kaihanga / Waitohu : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Waehere Stock : | 410 pcs Stock |
| Whakaahuatanga : | IC DAC 12BIT SRL W/AMP 8DIP |
| Tuhinga mai i : | Hong Kong |
| Ngā Rauemi : | |
| Te Ara Tuhi : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Part No. | AD7233BNZ |
|---|---|
| Kaihanga | |
| Whakaahuatanga | IC DAC 12BIT SRL W/AMP 8DIP |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 410 pcs |
| Ngā Rauemi | |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati | - |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog | ±10.8 V ~ 16.5 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-PDIP |
| Wā Tautuhi | 10µs |
| Raupapa | DACPORT® |
| Momo Pukapuka | Internal |
| Packaging | Tube |
| Paa / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Momo putanga | Voltage - Buffered |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Te maha o nga Kaitahuri D / A | 1 |
| Tuhinga o mua | 12 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 7 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| INL / DNL (LSB) | ±0.5 (Max), ±0.9 (Max) |
| Whakaputa rerekē | No |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 12 Bit Digital to Analog Converter 1 8-PDIP |
| Atanga Raraunga | SPI |
| Tau Wae Tuakiri | AD7233 |
| Whakaahuatanga | R-2R |







IC DAC 12BIT LC2MOS SRL 8-DIP
MAGNETIC SWITCH OMNIPOLAR 8SOIC

IC DAC 12BIT W/AMP W/BUFF 24SOIC

IC DAC 12BIT LC2MOS SRL 8-DIP
IC DAC 12BIT SRL W/AMP 8-DIP
IC DAC 12BIT W/AMP W/BUFF 24SOIC

IC DAC 12BIT W/AMP W/BUFF 24SOIC

IC DAC 12BIT DUAL W/BUFF 24SOIC
MAGNETIC SWITCH OMNIPOLAR 8MSOP

IC DAC 12BIT W/AMP W/BUFF 24-DIP